Więźby i dźwigary dachowe

W tartaku Drewdach zakupią Państwo wysokiej jakości więźby i dźwigary dachowe. Nasze produkty mają wszechstronne zastosowanie i mogą być wykorzystane także w przypadku dachów o dużych rozpiętościach. Dzięki temu, że produkujemy więźby i dźwigary w pełnej palecie rozmiarów, także na zamówienie mogą dobrać je Państwo precyzyjnie do projektu budynku.
Oferowana przez nas więźba powstaje ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Wykorzystujemy sosnę w klasie od K27 do K33, która charakteryzuje się bardzo dobrym usłojeniem i dużą ilością żywicy, dlatego naszą więźbę wyróżnia wysoka wytrzymałość. Drewno pozyskujemy tylko i wyłącznie legalnie, ze specjalnie dobranych siedlisk. Do produkcji wybieramy ten materiał, który wyróżnia się najwyższą jakością, aby gotowe wiązary oraz więźba była solidna i gwarantowała długoletnią trwałość.
Nasza więźba i dźwigary dachowe wyróżniają się również bardzo atrakcyjną ceną. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę wraz z montażem u klienta. Doradzimy w doborze odpowiedniego rodzaju materiału.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!